Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Warszkowo-Młyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

675 000 zł68,64 m² 9 833,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wysokie 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w Rumi (janowo) przy ul. Krakowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Makowa

Puck(Warszkowo-Młyn + 17 km)

945 000 zł176 m² 5 369,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy w centrum Pucka | Widok na Park i Łabędzi Staw | 136 m + 40m2 | wysoki standard wykonania Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Chynowie

Chynowie(Warszkowo-Młyn + 11 km)

578 900 zł85,10 m² 6 802,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Oferta dostepna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , plus 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 1820 m2. Oferta obejmuje: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł35,38 m² 12 973,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w Rumi - idealne dla singla, pary lub pod wynajem! Zdjęcia w ogłoszeniu pochodzą z poprzedniej inwestycji i prezentują standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owsiana

Rumia(Warszkowo-Młyn + 20 km)

635 000 zł56,20 m² 11 298,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje, 56M2, z ogródkiem, przystań rumia! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 000 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chłapowo (gmina Władysławowo)! Chłapowo to wymarzone miejsce dla ludzi, którzy doceniają spokój i kontakt z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Rumia(Warszkowo-Młyn + 20 km)

799 000 zł102,70 m² 7 779,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak Millennium Nieruchomości prezentuje: przestronne mieszkanie dwupoziomowe 102,7 m | Rumia, ul. Polna | 5 pokoi | Kameralna zabudowa Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Przejazdowa

Szemudzka Huta(Warszkowo-Młyn + 25 km)

280 000 zł1 259 m² 222,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w malowniczej miejscowości Szemudzka Huta. Lokalizacja ta daje nam wszystko to, czego oczekujemy od życia na wsi - spokój, ciszę , otoczenie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 356 m² 332 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta w przygotowaniu. Piękna działka z widokiem na las! Działka 1356 m2 Nr Działki 17/22 Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębogórze. Lokalizacja gwarantuje doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Koszałki

Pierwoszyno(Warszkowo-Młyn + 25 km)

990 000 zł92,54 m² 10 698,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z ogrodem na Osiedlu Bursztynowym w Pierwoszynie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest na kameralnym Osiedlu Bursztynowym w miejscowości Pierwoszyno -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Warszkowo-Młyn

Warszkowo-Młyn,pomorskie

990 000 zł19 957 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Hodowla pstrąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Warszkowo-Młyn

Warszkowo-Młyn,pomorskie

1 400 000 zł19 957 m² 70 zł/m²